DailyRewards - CA
Your advertisement here?
Latest BUXP Tweets:

Intrebari Diverse

Moderator: victorumfmg

Intrebari Diverse

Postby tpaul » Sun Sep 05, 2010 12:11 pm

Salutare tuturor. Am deschis acest topic pentru intrebari si opinii ale tuturor romanilor de pe buxp. Poate o sa impartasim si noi experientele pe care le avem pe bux.
    Sper sa vad cat mai multe posturi si spor la click-uri
    tpaul
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Re: Intrebari Diverese

Postby andronic312 » Thu Nov 04, 2010 12:32 pm

care-i treaba cu site-ul asta e scam ? :D

Warn ca vorbesti prostii.
    andronic312
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby cornaciu » Sat Nov 20, 2010 4:09 pm

salut
    care spune si mie unde sa dau click ca am dat si dau aiurea
    la main balance arata tot 0(zero)
    multumesc !
    cornaciu
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby haritonpaul » Thu Dec 02, 2010 9:37 pm

cornaciu wrote:salut
    multumesc !

dai click pe browse ads, acolo apar reclamele, click pe ele, si dupa ce expira timpul alegi litera potrivita.
    haritonpaul
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby GLV » Sun Dec 05, 2010 9:09 pm

dar cica daca dai click pe ultimul link din toata lista aia ti se sterge toata balanta. ultima reclama ar fi un link ce te verifica de programe autoclick, sau ceva de genul.

haritonpaul wrote:
    multumesc !

dai click pe browse ads, acolo apar reclamele, click pe ele, si dupa ce expira timpul alegi litera potrivita.
    GLV
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby boby19166 » Wed Dec 15, 2010 8:56 am

o intrebare, cand dau sa inchiriez 5 referali dau pe link dar nu imi apare butonul ca sa fac plata pentru ei..este ceva bug sau a exprita oferta?
    boby19166
    Support Staff
    Support Staff

Postby songoku121 » Thu Jan 20, 2011 4:40 am

boby19166 wrote:o intrebare, cand dau sa inchiriez 5 referali dau pe link dar nu imi apare butonul ca sa fac plata pentru ei..este ceva bug sau a exprita oferta?

Ai rezolvat bobi?
    songoku121
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby loscorpione » Sat Jan 22, 2011 2:25 pm

Salut baieti ......si fete ! Problema mea sta in felul urmator : tocmai am castigat o licitatie la site-ul in cauza ( e vba de 5000 click-uri ) le-am facut plata domnilor (prin alertPAY) dar nu reusesc sa utilizez cei 5000 (poate inca nu au realizat baietii ca le-am platit) . Daca vreau sa realizez un ADS imi cere ca sa platesc alte vizite ( optiunea cu cei 5000 nu imi apare nicaieri) Va rog daca ma poate ajuta cineva sa imi raspunda cat mai repede posibil
    loscorpione
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby nicu56 » Thu Feb 03, 2011 4:59 pm

eu nu inteleg de ce nu pot sa retrag 1 $, ptr ca in balanta am 1$ si 19 centi. poate ma ajutati si pe mine, va rog.
    nicu56
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby songoku121 » Sat Feb 05, 2011 11:08 pm

nicu56 wrote:eu nu inteleg de ce nu pot sa retrag 1 $, ptr ca in balanta am 1$ si 19 centi. poate ma ajutati si pe mine, va rog.

Cum voi fi platit?
    Daca aveti cel putin 7.99 $ acumulati, puteti sa faceti click in "Account Balance", in zona statisticilor si sa va depuneti cererea. In prezent, facem platile prin Alertpay si Paypal.

Cand voi fi platit?
    Puteti face cererea de plata odata ce balanta contului este de cel putin 7.99 $. Plata dvs. va fi procesata si emisa prin intermediul Alertpay in termen de 30 de zile lucratoare si 7 zile lucratoare pentru utilizatorii premium. Puteti solicita o singura plata la momentul respectiv. Membrii Premium pot incasa INSTANTANEU prin paypal, daca anumite cerinte sunt indeplinite (daca îndeplinesc cerintele, optiunea de a incasa instantaneu va aparea pe pagina "Cashout")

Care sunt cerintele pentru a obtine plati prin intermediul Paypal?
    Momentan, platim doar membrii premium prin Paypal, sau membrii standard care au mai mult de 17.99 dolari, in soldul contului lor. In scopul de a obtine plata prin Paypal, adauga in fata PP la adresa ta de e-mail de in profilul dvs.

Ce este Alertpay?
    AlertPay este solutia de procesare de plata pe care o folosim pentru a plati membrilor. Adresa dvs. de Alertpay este adresa de e-mail pe care ati utilizato pentru a va inregistra cu Alertpay. Aveti posibilitatea sa obtineti un cont gratuit pe Alertpay la: http://Alertpay.com.

De ce am fost platit mai putin decat ceea ce imi datora?
    Alertpay percepe taxe pe fiecare tranzactia primita.
    songoku121
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby Shefu_tau » Sat Mar 19, 2011 2:06 pm

multumesc !

Asigura-te in primul rand ca esti logat in cont. Daca nu esti logat, reclamele tot iti apar pe pagina, le vizionezi, dar nu esti platit pentru ele. Si, cum zicea si altcineva, sa nu dai click pe ultima reclama de jos, este un cheatlink si iti anuleaza balanta.
    Shefu_tau
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby Shefu_tau » Sat Mar 19, 2011 2:24 pm

loscorpione wrote:Salut baieti ......si fete ! Problema mea sta in felul urmator : tocmai am castigat o licitatie la site-ul in cauza ( e vba de 5000 click-uri ) le-am facut plata domnilor (prin alertPAY) dar nu reusesc sa utilizez cei 5000 (poate inca nu au realizat baietii ca le-am platit) . Daca vreau sa realizez un ADS imi cere ca sa platesc alte vizite ( optiunea cu cei 5000 nu imi apare nicaieri) Va rog daca ma poate ajuta cineva sa imi raspunda cat mai repede posibil

Eu tot asa ama castigat o licitatie cu reclame. Adminul mi-a spus sa procedez la fel cum as proceda daca as cumpara reclame in mod normal (asta pentru ca sa iti alegi tu acolo optiunile dupa cum doresti) dar la sfarsitul procedurii n-am mai platit. Apoi am primit urmatorul mail:
    "Hi,

You're advertisement purchase at BUXP has been succesfully approved!
    You can view your the statistics, update url and description, freeze and unfreeze your advertisement in our Advertising Panel.

The Ad Panel is located here: http://buxp.info/adpanel.php

You're personal key to view and edit your advertising is ************

You can use this key as a coupon to receive a 20% traffic bonus on your next purchase. Have a good day, the BUXP Team"

Daca nu ai primit un asemenea mail pana acum, atunci contacteaza adminul la contact@buxp.info. E un tip super de treaba. Eu mereu cand am avut vro nelamurire, m-a rezolvat imediat, raspunde la mailuri parca vorbeste pe chat, plus ca de fiecare data mi-a mai dat si cate ceva in plus.... gen, vezi ca ti-am mai pus 5 refi acolo bonus, altadata mi-a dat 10.000 de reclame gratis... :)
    Si nu uita sa verifici daca este selectata sau nu optiunea freez, ca poate te trezesti ca ti se termina reclamele fara sa vrei.
    Shefu_tau
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby Shefu_tau » Sat Mar 19, 2011 3:21 pm

boby19166 wrote:o intrebare, cand dau sa inchiriez 5 referali dau pe link dar nu imi apare butonul ca sa fac plata pentru ei..este ceva bug sau a exprita oferta?

Referralii nu se inchiriaza, acestia se cumpara pe viata
    Conform TOS, refi de cumparat se gasesc numai sambata si duminica, incepand cu orele 12 AM GMT, (adica ora 14.00 in Romania) si vanzarea tine pana cand se termina refii disponibili.
    Presupun ca nu ai reusit sa cumperi refi pentru ca nu erau disponibili refi de vanzare.
    In acest caz, pe pagina unde se face vanzarea, este mentionat
    "Un-referred Members packages are currently unavailable"
    Shefu_tau
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby Ionel999 » Mon Jun 27, 2011 9:27 am

Salut prieteni eu sunt membru standart vreau sa trec la premium dar vreau sa stiu imi voi scoate investitia tinind cont ca nu am nici un referal direct...?
    Ionel999
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Postby only4money » Sun Jul 03, 2011 11:17 am

Cat de activi sunt referalii cumpaarti aici ? Se merita cateva sute ?
    only4money
    Forum Newbie
    Forum Newbie

Next

Return to Romanian